CELEBRUJEmy,
a resztą zajmie się

Jak wygląda metabolizowanie alkoholu dzięki opatentowanej formule AB001™ zawartej w Myrkl?

Na poniższym wykresie widać, iż w ciągu pierwszej godziny bakterie zawarte w formule AB001™ będącą głównym składnikiem preparatu Myrkl eliminują alkohol, zanim dostanie się do wątroby1.
By docenić działanie preparatu, trzeba prześledzić typową drogę alkoholu w organizmie. Trafia on do wątroby, gdzie jest rozkładany na aldehyd octowy, z którego w wątrobie powstaje kwas octowy. I to on właśnie jest odpowiedzialny za złe samopoczucie i osłabienie organizmu „następnego dnia”. Tak nie musi być, gdy do tego procesu włączy się formułę AB001™ – wtedy sytuacja zmieni się na korzyść naszego organizmu. Formuła AB001™ działa już w jelicie cienkim, gdzie jest aktywowana. I tam rozkłada alkohol na wodę i dwutlenek węgla. Dzięki czemu poziom aldehydu octowego i kwasu octowego powstających podczas metabolizmu w wątrobie jest bardzo niski lub w ogóle nie występuje.
Częste spożywanie alkoholu może negatywnie wpływać na zdrowie wątroby, w konsekwencji prowadzić do poważnych powikłań i schorzeń. Dlatego ważne jest, abyśmy dbali o zdrowie naszej wątroby, szczególnie w sytuacjach spotkań towarzyskich.

Suplement diety zawiera formułę AB001™, która została przebadana przez 30 lat w ramach prac badawczo-rozwojowych, pozwalając Ci jednocześnie cieszyć się życiem i planami, bez obaw o swoje zdrowie.

Poradnik: może to Cię zaciekawi?

Różne sposoby na kaca: sprawdź, jak dotychczas sobie z nim radzono!
Zostań barmanem: pomysły na drinki
Koło ratunkowe dla Twojej wątroby
Wszystkie artykuły…

Spotkajmy się: dołącz do naszego grona na Instagramie

1. Andreas Pfützner, Mina Hanna, Yuriko Andor, Daniela Sachsenheimer, Filiz Demircik, Tobias Wittig and Johan de Faire, Chronic Uptake of A Probiotic Nutritional Supplement (AB001) Inhibits Absorption of Ethylalcohol in the Intestine Tract – Results from a Randomized Doubleblind Crossover Study, Nutrition and Metabolic Insights Volume 15: 1–5 © The Author(s) 2022.
2023/05/MYR/K/OP_13.